Cereální kaše Nomina, NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Popis produktu:

Vyrábíme chutné a přírodní cereální kaše Nomina. Cereální kaše Nomina nabízíme v několika variantách: cereální kaše jáhlová, ovesná, špaldová, vícezrnná, lahodná, čiroková, semínková, pohanková a rýžová kaše. Kaše jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Doplňující informace:

Cereální kaše Nomina jsou přírodním produktem bez mléka, přidaného cukru, konzervantů, aromat a barviv. Cereální kaše Nomina lze dochutit dle vlastních preferencí např. čerstvým ovocem, semínky, kokosem, máslem apod. Nabízíme i bezlepkové varianty, jako je kaše Nomina pohanková, jáhlová a lahodná a jiné.

Cereální kaše Nomina pohanková, kaše jáhlová a lahodná patří mezi produkty vyrobené extruzí. Extruze je velmi krátký, tepelně mechanický proces, který maximálně uchovává nutričně významné látky a zároveň sterilizuje a snižuje množství vody na minimum. Tím je zaručena vysoká trvanlivost bez použití jakýchkoliv konzervačních činidel. Cereální kaše Nomina lahodná, kaše jáhlová a pohanková je výborná snídaňová cereálie, která navíc obsahuje lehce stravitelnou bílkovinu, díky níž je ideální pro bezlepkovou dietu i pro jídelníček diabetiků. Cereální kaše Nomina jáhlová, kaše pohanková a lahodná je rovněž ideální pro těhotné ženy a pro detoxikaci celého organismu. Semena pohanky jsou významným zdrojem vlákniny, železa, draslíku, fosforu, vápníku, mědi a vitaminů. Jáhly - nebo také loupané proso, je jedna z nejstarších kulturních plodin na světě. Mají příznivý poměr mezi množstvím bílkovin, sacharidů a tuků. Cereální kaše Nomina lahodná je složena z celozrnné rýže, čiroku, červené quinoy a lněné vlákniny.


internet: www.nominal.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Adresa společnosti:

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Vídeň 6
Vídeň
594 01

internet:

www.nominal.cz

Kontaktní osoby:

Jana Frýdková
obchodní zástupce
Tel.: +420 774 496 441


jazyková vybavenost:
angličtina
Kontaktní formulář >>

Dita Olšiaková
obchodní asistentka
Tel.: +420 774 096 440


jazyková vybavenost:
angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Cereální kaše Nomina Cereální kaše Nomina Cereální kaše Nomina Cereální kaše Nomina

Parametry

Název produktu: Cereální kaše Nomina
Značka produktu: Nominal CZ Obchodni s.r.o.
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.